HABERLER / DUYURULAR

Web Sitesi Demo Haber
Web Sitesi Demo Haber
  • 08-Ekim-2016

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı b...

 E-SINAV SİSTEMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
E-SINAV SİSTEMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
  • 08-Ekim-2016

Elektronik ehliyet sınavı ne zaman yapılır? Elektronik ehliyet sınavı için randevu a...

Ehliyet Sınıfları Kapsamları ve Ehliyet Değişimleri Nasıl Olacak
Ehliyet Sınıfları Kapsamları ve Ehliyet Değişimleri Nasıl Olacak
  • 13-Kasım-2016

Sürücüler ehliyetlerini 01.01.2016 yılından başlamak üzere 5 yıl için...

TÜM HABERLERİ GÖSTER

SIKÇA SORULAN SORULAR

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir! Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. İnternette kull .. Devamı..
Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavları saat 11:00'da başlar. En geç saat 10:30'da sınava gireceğiniz binada hazır bulununuz. Sınav başladıktan sonra gelen hiçbir aday sı .. Devamı..
Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavram web tasarım ajansının partnerleriyle birlikte ve .. Devamı..
Teorik sınavda; Trafik ve Çevre Bilgisi'nden 50 soru, Motor ve Araç Tekniği dersinden 40 soru, İlkyardım Bilgisi dersinden 30 soru, olmak üzere toplam 120 soru sorulacaktır. Bu sı .. Devamı..
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdı .. Devamı..

EĞİTMEN KADROMUZ

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre YILDIRIM

Emre YILDIRIM

Çok güzel bir sisteminiz var dinamik yapısı ile cezbediyor.kurumsal paketlerde öncü olduğunuzu söyleyebilirim. tebrik ediyorum. başarılarınızın devamını dilerim

Murat ÇENİTER

Murat ÇENİTER

Merhaba Salonunuz Muhteşem. Süreli olarak salonunuzda spor yapmaktayım. Eğitmenlerınız alanında deneyimli bu çok güzel. bir çok sey öğrendim. mutlu ve sağlıklı yaşıyorum hepinize teşekkür ederim.

Ahmet DEMİR

Ahmet DEMİR

Eşimle beraber salonunuzda fitness dersi alıyorum. Personelinizin güler yüzlü yaklaşımı ve sunduğunuz hizmetten çok memnun kaldım. başarılarınızın devamını dilerim.

20

Yıllık Tecrübe

1250

Mutlu Kursiyer

23

Hizmet Ödülü

56

Araç Filosu